שימוש בעזרתו של מנעולן בקריות ומה זה אישור מהמשטרה?

חזרתם מאירוע משפחתי מהנה ואתם לא מצליחים להכניס את המפתח לדלת, אז כניראה ששימוש בפורץ מנעולים יהיה הפתרון הראוי עבורכם, אבל איך בעצם למצוא את הבעל מקצוע המתאים לנו?

המון אנשים שהזמינו שירותים של מנועלן עשו את זה בעזרת שימוש במגנט שהיה תלוי על דלת ביתם או בחיפוש בגוגל.

מנועלן בעל אישור ממשטרת ישראל, מה זה בכלל?

כניראה נתקלתם בעבר במילים "בעל אישור ממשטרת ישראל", אז מה אומרות המילים הללו והם זה מעיד על מנעולן בקריות אמין ומנוסה? לצערינו התשובה היא לא.. המנעולן פשוט רצה לגרום לכם לחשוב שהוא עבר הסמכה מהמשטרה או שהוא אמין אבל לצערינו לא זה המצב.

אז איך בכלל משיגים אישור מהמשטרה?

כל אחד שסיים קורס מנעולנות יכול לגשת לתחנת המשטרה הקרובה לביתו ולבקש תעודת יושר (התעודה מעידה שאין לו רישום פלילי) ובעלי מקצוע רבים נוהגים להתהדר בתעודה הזו ולהציג את עצמם כבעלי אישור ממשטרת ישראל. האם הצעד הזה חוקי? אנו לא יודעים את התושבה הסופית בעניין אבל יכולים להגיד בוודאות שהוא לא יגיע למשפט מול שופט משום שהוא יכול לטעון שהוא בסך הכל רצה לשווק את עצמו יותר (בסופו של דבר הוא באמת הוציא תעודה שמעידה שהוא עם עבר נקי).

לא פשוט למצוא פורץ מנעולים אמין שגובה סכומים שמצדיקים את עצמם מבלי לדחוף לנו מוצרים יקרים שלא משתלמים לנו, אבל בקשה של תעודת יושר מהמנעולן יכולה לגרום לו להבין שאנו מעט מבינים בתחום וזה יכול לגרום לו להתעשת ולא לבקש סכומים מנופחים ומוגזמים.

הדרך הכי טובה למצוא פורץ אמין היא שימוש בחברים שהשתמשו לאחרונה במנעולן וכך להגיע לבעל המקצוע הזמין והאחראי ביותר. זו שיטה שקשה ליישם משום שלא תמיד ניתן למצוא מישהו בסביבתינו שהשתמש בשירות כזה, אבל אם תוכלו למצוא זה יהיה פתרון מאוד מעולה לבעיה שלכם.

במאמר ניסינו לתת מידע לגבי מנעולן שיש לו אישור ממשטרת ישראל וחשוב להבין שהמילים הללו יכולות להטעות רבים ואפילו את התמימים ביותר! אל תיפלו לפח הזה ובקשו תעודה שמוכיחה שהוא למד במוסד לימודים מסויים.

CategoriesUncategorized